Choď na obsah Choď na menu
 


15. Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji 14. a 15. apríl, Bardejov

31. 1. 2008
Por. Pretekár Oddiel Ročník Váha Drep Tlak M.Ťah Trojboj W.b.
  kategória 56 kg
1. Peter Babej KSTaK MATEJ Bardejov 1989 55,9 147,5 102,5*sdr 157,5 407,5*sdr 371,6
2. Matej Kováč OTJ Jamník 1991 54,7 150 85 155 390 363,36
3. Pavel Balažík Lipt. Mikuláš   55,4 122,5 87,5 147,5 357,5 329
  kategória 60 kg
1. Milan Gombár Extrém Bratislava 1948 58,5 170 115 202,5 487,5 425,63
2. Štefan Kolšovský Power Club Prešov 1961 59 192,5 140 157,5 482,5 417,95
3. Lukáš Storinský KSTaK MATEJ Bardejov 1989 59,8 170 107,5 180 457,5 391,39
4. Peter Komár ŠK Kornel Žarnovica 1979 60 165 120 180 455 388,07
  kategória 67,5 kg
1. Michal Majerech Zlatníky 1983 67,3 205 140 217,5 562,5 434,76
2. Peter Lámer Power Club Prešov 1981 65,2 187,5 125 210 522,5 414,45
3. Ján Habardík Hurbanovo 1985 65,8 190 110 222,5 522,5 411,31
4. Erik Bačinský Krupina 1978 64,9 0 0 0 0 0
  kategória 75 kg
1. Mário Belan Svätoplukovo 1973 74,9 245 175 220 640 456,44
  Ján Mikolaj OTJ Jamník 1987 73,8 227,5 0 0 0 0
  kategória 82,5 kg
1. Peter Vateha KSTaK MATEJ Bardejov 1981 82,1 290 192,5 265 747,5 502,24
          300sr        
2. Pavol Slíž Svätoplukovo 1973 81,7 290 170 280 740 498,68
3. Milan Gejdoš ŠK Kornel Žarnovica 1980 81,5 275 180 260 715 482,55
4. Štefan Jakubčík SPC Častá   81,5 280 150 265 695 469,05
5. Peter Lincmaier Svätoplukovo 1983 81 215 140 210 565 382,73
  kategória 90 kg
1. Štefan Sokoly Herkules Rožňava 1976 89,6 302,5 190 300 792,5 507,04
2. Pavol Varchola Xawax PT Bardejov 1978 89,7 285 210 295 790 505,2
3. Tomáš Malinovský SPC Častá 1982 87,4 300 190 250 740 479,74
4. Róland Kerekeš Herkules Rožňava 1978 85,6 277,5 160 280 717,5 470,46
5. Dávid Belovežčík KSTaK MATEJ Bardejov 1986 89,6 237,5 142,5 255 635 406,27
6. Jozef Babiar Rolando Bratislava   87,5 215 150 230 595 385,5
7. Michal Červinka OTJ Jamník 1960 88,5 227,5 137,5 227,5 592,5 381,57
  kategória 100 kg
1. Ján Marget Herkules Rožňava 1975 99,3 320 210 300 830 506,54
2. Michal Berežňák Power Club Prešov   99,9 300 182,5 270 752,5 458,12
3. Martin Mako Power Club Prešov 1976 99,1 260 180 282,5 722,5 441,3
4. Tibor Sallai SPC Častá 1958 99,5 270 165 270 705 429,9
5. Daniel Varchola Xawax PT Bardejov   94,4 260 150 250 660 411,7
6. Jozef Hric Xawax PT Bardejov 1973 93,8 255 150 250 655 410,42
  Daniel Kurila Power Club Prešov 1978 96,9 300 0 0 0 0
  kategória 110 kg
1. Peter Ovšonka Xawax PT Bardejov 1982 108,4 340 190 282,5 812,5 480,35
2. Juraj Pástor Herkules Rožňava 1960 110 320 155 305 780 459,03
3. Ján Strigáč Herkules Rožňava 1969 108,5 242,5 190 252,5 685 404,84
  Peter Kováč BOBI Mokrance   109,7 275 0 0 0 0
  kategória 125 kg
1. Dušan Černák SPC Častá 1980 116,4 330 210 250 790 457,57
2. Radoslav Tuli Fitnes B. Lipt.Mikuláš 1982 112,2 250 190 270 710 415,35
  Alexander Szoboszlai Hurbanovo   111 265 0 0 0 0
  Marek Kerekeš Herkules Rožňava 1976 120 240 0 0 0 0
  Oliver Spišák BOBI Mokrance 1977 121,1 230 0 0 0 0
  kategória nad 125 kg
1. Peter Cuker VTJ Techn. Lipt.Mikuláš 1979 144,1 315 200 260 775 431,21
2. Mário Šedivý Zlatníky 1976 134,4 275 175 250 700 393,68
3. Martin Peko SPC Častá 1982 125,5 267,5 150 225 642,5 365,84
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.